Medená pasta

3081
Kód produktu3081
Separačný a mazací prostriedok s obsahom jemných medených častíc pre teplotne veľmi zaťažované strojné súčasti. Umožňuje bezproblémovú demontáž súčastí aj po dlhom prevádzkovom zaťažení. Medená pasta je výborne...Viac informácií
18,33 EUR 15,15 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Varovanie

Separačný a mazací prostriedok s obsahom jemných medených častíc pre teplotne veľmi zaťažované strojné súčasti. Umožňuje bezproblémovú demontáž súčastí aj po dlhom prevádzkovom zaťažení. Medená pasta je výborne použiteľná pre skrutkové spoje a deliace plochy, ktoré sú vystavené vysokým teplotám, vysokým tlakom a korozívnym vplyvom. Teplotné rozpätie na použitie: -35 °C až +1.100 °C.
Obj.č. 1520 - prípravok je vo forme aerosolu vo sprejové dóze.

Na mazanie, uvoľňovanie a ochranu pred koróziou pri teplotne silne namáhaných súčastiach. V chemickom a petrochemickom priemysle, v elektrárňach, keramickom a strojárskom priemysle. Pri výrobe automobilov hlavne na mazanie skrutkových spojov výfukových potrubí, výfukových tlmičov, hnacích častí vozidiel a brzdových sústav.

250 g
Kupfer-Paste

Dodržiavať pokyny výrobcu týkajúce sa výrobkov s obsahom medi!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie