Medená pasta

4061
Kód produktu4061
Separačný a mazací prostriedok s obsahom jemných medených častíc pre teplotne veľmi zaťažované strojné súčasti. Umožňuje bezproblémovú demontáž súčastí aj po dlhom prevádzkovom zaťažení. Medená pasta je výborne...Viac informácií
48,88 EUR 40,40 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Varovanie

Separačný a mazací prostriedok s obsahom jemných medených častíc pre teplotne veľmi zaťažované strojné súčasti. Umožňuje bezproblémovú demontáž súčastí aj po dlhom prevádzkovom zaťažení. Medená pasta je výborne použiteľná pre skrutkové spoje a deliace plochy, ktoré sú vystavené vysokým teplotám, vysokým tlakom a korozívnym vplyvom. Teplotné rozpätie na použitie: -35 °C až +1.100 °C.
Obj.č. 1520 - prípravok je vo forme aerosolu vo sprejové dóze.

Na mazanie, uvoľňovanie a ochranu pred koróziou pri teplotne silne namáhaných súčastiach. V chemickom a petrochemickom priemysle, v elektrárňach, keramickom a strojárskom priemysle. Pri výrobe automobilov hlavne na mazanie skrutkových spojov výfukových potrubí, výfukových tlmičov, hnacích častí vozidiel a brzdových sústav.

1 kg
Kupfer-Paste

Dodržiavať pokyny výrobcu týkajúce sa výrobkov s obsahom medi!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie