Sponzoring

Naše zapojenie do vrcholového športu - viac uznania, viac fascinácie, viac skúseností so značkou

LIQUI MOLY je vynikajúca kvalita, najvyššia úroveň dynamiky a čisté emócie. Uznanie našej značky a fascinácia ľudí touto značkou je založená na jej veľkom vyžarovaní a vplyvu na ľudí. My v spoločnosti LIQUI MOLY dbáme na to, aby naše modro-červeno-biele logo bolo neustále prezentované po celom svete. Pre našich fanúšikov. Pre našich partnerov. Pre teba.

Ako globálne pôsobiaca spoločnosť sa rozširovanie povedomia o našej mezinárodnej značke zameriava na akúkoľvek sponzorskú činnost. Preto sa zúčastňujeme akcií po celom svete a spolupracujeme s populárnymi osobnosťami a tímami. To z nás taktiež robí obľúbenú značku. Pomáhame ostatným a zároveň zvyšujeme vonkajšie uznávanie farieb našej spoločnosti. Neprekonateľná situácia víťaz-víťazstvo, ktorá sa znovu ukazuje: Sponzoring je súčasťou dokonalého marketingu rovnako ako olej je súčasťou motora.

Dynamika

Závodný tím LIQUI MOLY Intact GP v triede Moto2, Team Engstler v sériách cestovných vozov FIA WTCR a TCR, LIQUI MOLY v FIM majstrovstvách sveta v motokrose (MXGP) a mnoho ďalších angažmánov v profesionálnych aj amatérskych oblastiach - dynamické pole, v ktorom bola naša značka roky na pole position – nie len vo formuli 1. Spoločne s našimi partnermi posilujeme našu mezinárodnú značku na akciách a závodoch.

Formula 1

Po tri roky, až do konca sezóny 2022, bude LIQUI MOLY „oficiálnym sponzorom Formuly 1“.

„Jedinečný dosah Formuly 1 nám umožňuje zvyšovať povedomie o značke LIQUI MOLY po celom svete,“ hovorí Ernst Prost. Nejde len o obyčajný zásah. „Formula 1 je prémiová v motoristickom športe a LIQUI MOLY je prémiová v oblasti olejov a prísad. Reklama vo formuly 1 je silným signálom ako pre koncových užívateľov, tak pre obchod. To nám pomáha odlíšiť sa od stále rostúceho šumu pozadia médií. “

LIQUI MOLY vstúpila do Formuly 1 v roku 2019. Stredne veľký výrobca olejov a aditív v najväčšej svetovej závodnej sérii - vtedy si táto brandža značky všimla a začala ju počúvať. Na jedenástich závodoch bolo na trati prominentne vyobrazené modro-červeno-biele logo. „Celkovo tieto závody sledovalo v televízii viac jako 1,9 miliardy ľudí z takmer 200 krajín po celom svete.“ hovorí Ernst Prost. Nehovoriac o online vysielaní, divákoch na mieste a následnom spravodajstve. Na mieste bude v priemere 200 000 divákov na každý závod a na sociálnych sieťach bude zmienka o Formuly 1  v ďalších miliardách odkazov. Ernst Prost: „Taký globálny dosah nikde inde neexistuje.“

„Skutočnosť, že sa partnerstvo rozširuje po úspešnom prvnom roku, dokazuje hodnotu, ktorú F1 môže priniesť z hľadiska uznania  značky a preferencií,“ hovorí Chase Carey - generálny riaditeľ a predseda Formuly 1. „Tešíme sa, že v budúcnosti budeme LIQUI MOLY ešte tesnejšie integrovať do Formuly 1. “

Formula 1 je najväčším, ale nie jediným globálne relevantným sponzorom ropnej značky. LIQUI MOLY je taktiež zastúpená v MotoGP, je hlavným sponzorom vytrvalostných závodov LIQUI MOLY Bathurst 12H, bola prítomná na januárových majstrovstvách Evrópy v hádzanej a zúčastnila sa taktiež viacerých zimných športových akcií. „Nič z toho nie je samoúčelové, ale skôr tvorí stavebné kamene nášho marketingového konceptu na podporu maloobchodného predaja u našich partnerov,“ vysvetľuje Ernst Prost.

Globálny dopad týchto záväzkov je pre spoločnosť LIQUI MOLY ústredný. Podiel domáceho nemeckého trhu na celkových tržbách neustále klesá. „Máme tam už tak silnú pozíciu, že je ťažké dosiahnuť ďalší rast,“ hovorí Ernst Prost. "A preto naša budúcnosť spočívá v mezinárodnom obchode." Stále tam spí obrovský potenciál, ktorý chceme využiť. Formula 1 je pre to dôležitým nástrojom.“

 

MotoGP s LIQUI MOLY - Naše zapojenie do MotoGP začína plnou rýchlosťou dopredu

Špičková kvalita pre závodné športy - keď červené svetlá zhasnú, do boja o pódium sa nezapočítava len najlepší štart, ale taktiež najlepší celkový výkon. Človek a stroj musia spolupracovať v absolútnej harmónii na najvyššej úrovni. K tomu sú potrebné vysoko kvalitné mazivá.

Oficiálny dodávateľ mazív pre Moto2 a Moto3

Preto sme už piatym rokom výhradným dodávateľom mazív pre radu Moto2 a Moto3. A tento rok budú všetky tímy zase používať rovnaký motorový olej „Made in Germany“, náš komerčne dostupný motorový motocykel 4T Synth 5W-40 Street Race. Naše mazivá sú na tak vysokej úrovni kvality, že sú doporučované jako pre závody, tak pre koncových užívateľov.

MotoGP: Magnet diváka

V roku 2022 je plánovaných 21 závodov na 4 kontinentoch v 17 rôznych krajinách: Špičková MotoGP je medzi verejnosťou skutočným favoritom. Počas sezóny navštívi závodné akcie takmer 3 milióny ľudí. MotoGP je naviac vysielané do viac ako 427 miliónov domácností po celom svete. Nie je divu, pretože závodná série ponúka vzrušujúcí motoristický šport.

Musí tam byť taktiež naše modro-červeno-biele logo. V tejto sezóne je to zase viditeľné v podobe veľkých reklamných plôch. Ďalšie zvýšenie úrovne povedomia o našej značke po tom, čo naše hlavné sponzorství zimných športov dokázalo zaistiť ešte väčšie povedomie o značke.

LIQUI MOLY - Prémiový sponzor týmu IntactGP už desiatu sezónu, tento rok bola spolupráca predĺžená na ďalších päť rokov.

  

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie