Keramická pasta v spreji so štetcom

3415
-15 %
Akcia
Kód produktu3415
Prostriedok je čiastočne syntetická biela vysokoteplotná keramická pasta. Zabraňuje zadieraniu studenému zvareniu, prirazeniu a trhanému klznému pohybu súčiastok. Neobsahuje žiadne kovy. Poskytuje veľmi dobrú o...Viac informácií
Bežná cena s DPH 33,40 EUR 28,39 EUR 23,46 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 27.9.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH211 - Pozor! Pri rozprašovaní sa môžu vytvárať nebezpečné respirabilné kvapôčky. Nevdychujte aerosóly ani hmlu.
Nebezpečenstvo

Prostriedok je čiastočne syntetická biela vysokoteplotná keramická pasta. Zabraňuje zadieraniu studenému zvareniu, prirazeniu a trhanému klznému pohybu súčiastok. Neobsahuje žiadne kovy. Poskytuje veľmi dobrú ochranu proti opotrebovaniu a korózií. Je univerzálne použiteľná. Je odolná proti teplej a studenej vode a taktiež proti pôsobeniu kyselín a lúhov. Vhodná i pre neželezné kovy. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +1400 °C.

Pre mazanie veľmi namáhavých klzných plôch všetkých druhov. Najmä pri veľmi malých rýchlostiach alebo kmitavých pohyboch. K deleniu tepelne namáhaných spojov. Ochrana proti korózií šróbov, kolíkov, čapov, prírub, vretien a lícovaných súčiastok.
200 ml
Keramikpaste (Pinseldose)
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie