,

KERAMICKÁ PASTA V SPREJI

3419
Kód produktu3419
Prostriedok je čiastočne syntetická biela vysokoteplotná keramická pasta. Zabraňuje zadieraniu, vzniku tzv. studených zvarov, prihrdzaveniu a trhanému klznému pohybu súčiastok. Neobsahuje žiadne kovy. Poskytuje...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Prostriedok je čiastočne syntetická biela vysokoteplotná keramická pasta. Zabraňuje zadieraniu, vzniku tzv. studených zvarov, prihrdzaveniu a trhanému klznému pohybu súčiastok. Neobsahuje žiadne kovy. Poskytuje veľmi dobrú ochranu proti opotrebeniu a korózii. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +1400 °C. Je univerzálne použiteľná. Je odolná proti teplej a studenej vode a taktiež proti pôsobeniu kyselín a liehov. Vhodná aj pre neželezné kovy.

Pro mazání velmi namáhaných kluzných ploch všeho druhu. Zejména při velmi malých rychlostech nebo kmitavých pohybech. Mimoto i pro mazání šroubových a zasouvaných spojů. K dělení tepelně namáhaných spojů. Ochrana proti korozi u šroubů, kolíků, čepů, přírub, vřeten a lícovaných součástek.

400 ml
Keramikpaste
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie