,

PREVODOVÝ OLEJ TOP TEC ATF 1600

3696
Kód produktu3696
Prevodový olej najnovšej generácie s extrémne vysokou výkonnostnou rezervou vyrobený syntetickou technológiou a určený pre automatické prevodovky. Disponuje výbornou odolnosťou proti starnutiu, zaisťuje optimál...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz

Prevodový olej najnovšej generácie s extrémne vysokou výkonnostnou rezervou vyrobený syntetickou technológiou a určený pre automatické prevodovky. Disponuje výbornou odolnosťou proti starnutiu, zaisťuje optimálne trecie vlastnosti a umožňuje využitie maximálneho výkonu prevodovky. Zaručuje obzvlášť pri najťažších prevádzkových podmienkach a tepelných výkyvoch bezproblémovú funkciu prevodovky. Špeciálne doporučený olej pre odstraňovanie problémov s riadením. Zlepšené chemické zloženie oleja zaručuje dlhú životnosť prevodovky. Olej možno použiť pre extrémne dlhé intervaly výmeny oleja.

Odporúčané normy
MB 236.12

Olej vyvinutý pro novou generaci sedmistupňových automatických převodovek Mercedes-Benz, je ale zpětně kompatibilní se staršími pětistupňovými automatickými převodovkami této značky. Použít olej v souladu s provozními a servisními předpisy výrobců motorových vozidel, případně výrobců agregátů.

60 l
Top Tec ATF 1600
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie