Pasta proti pískaniu bŕzd v spreji so štetcom

3074
Kód produktu3074
Špeciálny syntetický dielenský prostriedok pre ošetrovanie brzdových systémov vozidiel. Zostáva priliehavý, odoláva cestnej soli a striekajúcej vode. Odstraňuje škrípavé zvuky, ktoré vznikajú medzi brzdovými pi...Viac informácií
32,99 EUR 27,26 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 22.4.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.EUH211 - Pozor! Pri rozprašovaní sa môžu vytvárať nebezpečné respirabilné kvapôčky. Nevdychujte aerosóly ani hmlu.
Nebezpečenstvo

Špeciálny syntetický dielenský prostriedok pre ošetrovanie brzdových systémov vozidiel. Zostáva priliehavý, odoláva cestnej soli a striekajúcej vode. Odstraňuje škrípavé zvuky, ktoré vznikajú medzi brzdovými piestami prípadne dosedacími plochami a brzdovými doštičkami. Zaisťuje spoľahlivú funkciu celého brzdového systému vozidla a taktiež zabraňuje prirazeniu ráfikov alebo ich zadreniu na nábojoch kolies. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +1200 °C.

Pre ošetrovanie kotúčových i bubnových brzdových systémov motorových vozidiel, napr. pre brzdové piesty, plávacie strmene, zaisťovacie čapy, kliny, samovstaviteľné súčiastky a pod. Oddeľovacia pasta pre centrovacie krúžky na hliníkové ráfiky, na stykové plochy medzi ráfikmi na náboji kolies a taktiež pre zásuvné a šróbovacie spoje.
200 ml
Bremsen-Anti-Quietsch-Paste (Pinseldose)
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie