MOTOROVÝ OLEJ SPECIAL TEC DX1 5W-30

20950
Kód produktu20950
Vysoko akostný ľahkobežný motorový olej na báze syntetickej technológie. Optimalizuje spotrebu pohonných hmôt. Umožňuje excelentné studené štartovanie, optimálnu ochranu pred opotrebením a výbornu čistotu v mot...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz

Vysoko akostný ľahkobežný motorový olej na báze syntetickej technológie. Optimalizuje spotrebu pohonných hmôt. Umožňuje excelentné studené štartovanie, optimálnu ochranu pred opotrebením a výbornu čistotu v motore. Inovatívna technológia aditív minimalizuje náchylnosť k predčasnému zapáleniu zmesi pri nízkých otáčkach motora (LSPI) a k náhodnému zapáleniu zmesi (SPI). Predlžuje tak jeho životnosť. Olej sa najviac hodí pre dlhé intervaly výmeny oleja a pre vysoké motorické nároky.

Schválené normy
API SP; ILSAC GF-6A
Odporúčané normy

API SN + RC; Fiat 9.55535-CR1; Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 961-A1; GM dexos1 Gen 3; GWM; HAVAL; Honda; Hyundai; Chrysler; Kia; Mazda; Nissan; Toyota; Wuling

Špeciálne vyvinutý motorový olej podľa požiadaviek vozidiel značiek GM a Opel s benzínovým motorom. Čiastočne je požadovaný aj výrobcami ďalších značiek, ako je Chrysler, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Toyota atd., a to v rôznych modeloch vozidiel, ktoré používajú motorový olej tejto špecifikácie.
60 l
Special Tec DX1 5W-30

Dodržať prevádzkové a servisné predpisy výrobcu automobilu alebo motora. Maximálna účinnosť je zaručená len v nezmiešanom stave s iným olejom!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie