,

MOTOROVÝ OLEJ SPECIAL TEC DX1 5W-30

3767
Kód produktu3767
Vysoko akostný ľahkobežný motorový olej na báze syntetickej technológie. Optimalizuje spotrebu pohonných hmôt. Umožňuje excelentné studené štartovanie, optimálnu ochranu pred opotrebením a výbornu čistotu v mot...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Vysoko akostný ľahkobežný motorový olej na báze syntetickej technológie. Optimalizuje spotrebu pohonných hmôt. Umožňuje excelentné studené štartovanie, optimálnu ochranu pred opotrebením a výbornu čistotu v motore. Inovatívna technológia aditív minimalizuje náchylnosť k predčasnému zapáleniu zmesi pri nízkých otáčkach motora (LSPI) a k náhodnému zapáleniu zmesi (SPI). Predlžuje tak jeho životnosť. Olej sa najviac hodí pre dlhé intervaly výmeny oleja a pre vysoké motorické nároky.

Schválené normy

API SP; ILSAC GF-6A

Odporúčané normy

API SN + RC; Chrysler; Fiat 9.55535-CR1; Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 961-A1; GM dexos1 Gen 2; Honda; Hyundai; Kia; Mazda; Nissan; Toyota

Špeciálne vyvinutý motorový olej podľa požiadaviek vozidiel značiek GM a Opel s benzínovým motorom. Čiastočne je požadovaný aj výrobcami ďalších značiek, ako je Chrysler, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Toyota atd., a to v rôznych modeloch vozidiel, ktoré používajú motorový olej tejto špecifikácie.
20 l
Special Tec DX1 5W-30

Dodržať prevádzkové a servisné predpisy výrobcu automobilu alebo motora. Maximálna účinnosť je zaručená len v nezmiešanom stave s iným olejom!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie