,

MOTOROVÝ OLEJ MOLYGEN NEW GENERATION 5W-30

9952
Kód produktu9952
Nízkoviskózny high-tech ľahkobežný motorový olej s vysokou odolností proti strate mazacej vrstvy. Kombinuje inovatívnu aditívnu technológiu so špeciálnym aditívom Molygen. Spoľahlivo zabraňuje usaďovaniu nečist...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: streda 29.9.

Nízkoviskózny high-tech ľahkobežný motorový olej s vysokou odolností proti strate mazacej vrstvy. Kombinuje inovatívnu aditívnu technológiu so špeciálnym aditívom Molygen. Spoľahlivo zabraňuje usaďovaniu nečistôt, znižuje trecie straty v motore a optimálne chráni pred opotrebením. To vedie k úsporám pohonných hmôt a predlužuje životnosť motora.

Schválené normy
API SP; ILSAC GF-6A
Odporúčané normy

Daihatsu; Fiat 9.55535-CR1; Ford, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 961-A1; GM 6094 M, GM dexos1 Gen 2, Honda; Hyundai; Chrysler, Chrysler MS-6395; Isuzu; Kia; Mazda; Mitsubishi; Nissan; Subaru; Suzuki; Toyota

Optimálny pre moderné azijské a americké benzínové motory s viacventilovou technikou, preplňovaním turbodúchadlom a s i bez chladenia plniaceho vzduchu. Pre ochranu a zachovanie hodnoty motora počas dlhých intervalov výmeny oleja a pri ich vysokom zaťažení.
5 l
Molygen New Generation 5W-30

Dodržať prevádzkové a servisné predpisy výrobcu automobilu alebo motora. Olej je miešateľný so všetkými komerčne dostupnými motorovými olejmi. Plná účinnosť je zaručená len v nezmiešanom stave s iným olejom!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie