MOTOROVÝ OLEJ MOLYGEN NEW GENERATION 5W-30

9047
Akcia
Kód produktu9047
Nízkoviskózny high-tech ľahkobežný motorový olej s vysokou odolností proti strate mazacej vrstvy. Kombinuje inovatívnu aditívnu technológiu so špeciálnym aditívom Molygen. Spoľahlivo zabraňuje usaďovaniu nečist...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 14.6.

Nízkoviskózny high-tech ľahkobežný motorový olej s vysokou odolností proti strate mazacej vrstvy. Kombinuje inovatívnu aditívnu technológiu so špeciálnym aditívom Molygen. Spoľahlivo zabraňuje usaďovaniu nečistôt, znižuje trecie straty v motore a optimálne chráni pred opotrebením. To vedie k úsporám pohonných hmôt a predlužuje životnosť motora.

Schválené normy

API SP; ILSAC GF-6A

Odporúčané normy

Daihatsu; Fiat 9.55535-CR1; Ford, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 961-A1; GM 6094 M; GM dexos1 Gen 3; GWM; HAVAL; Honda; Hyundai; Chrysler, Chrysler MS-6395; Isuzu; Kia; Mazda; Mitsubishi; Nissan; Subaru; Suzuki; Toyota; Wuling

Optimálny pre moderné azijské a americké benzínové motory s viacventilovou technikou, preplňovaním turbodúchadlom a s i bez chladenia plniaceho vzduchu. Pre ochranu a zachovanie hodnoty motora počas dlhých intervalov výmeny oleja a pri ich vysokom zaťažení.
1 l
Molygen New Generation 5W-30

Dodržať prevádzkové a servisné predpisy výrobcu automobilu alebo motora. Olej je miešateľný so všetkými komerčne dostupnými motorovými olejmi. Plná účinnosť je zaručená len v nezmiešanom stave s iným olejom!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie