Montážna pasta LM 48

4096
Kód produktu4096
Vysoko účinná pasta s obsahom disulfidu wolframu (WS2) pre extrémne zaťaženie. Drží aj na zdanlivo hladkých plochách. Použitím pasty, ako je mazanie ložisiek a klzných púzdier, mazanie čapov a ložiskových púzdi...Viac informácií
84,25 EUR 69,63 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Vysoko účinná pasta s obsahom disulfidu wolframu (WS2) pre extrémne zaťaženie. Drží aj na zdanlivo hladkých plochách. Použitím pasty, ako je mazanie ložisiek a klzných púzdier, mazanie čapov a ložiskových púzdier pri lisovaní a mazaní pri narážaní krúžkov valivých ložísk, sa zabráni poškodeniu z dôvodu zadrenia pri zábehu a pri montáži. Obsahuje synergicky pôsobiaci systém pevných mazív na báze sulfidu zinečnatého, grafitu, fluoridov a disulfidu wolframu. Teplotný rozsah pre použitie: od -35 °C do +450 °C.

Pre montáže, opravy a údržbu v akomkoľvek technickom odvetví. Pre základné mazanie a zabránenie porúch pri zabehávaní. Pre zábranenie vzniku záderových stop pri lisovaní čapov a púzdier ložisiek a taktiež pri montáži krúžkov valivých ložisiek. Pre celoživotné mazanie kĺbov a malých dielov, pre zníženie opotrebenia pohyblivých častí strojov.

1 kg
LM 48 Montagepaste

Pastu nanášať pomocou štetca, kefy alebo netkanou textíliou na čisté plochy, žiadne roztieranie nie je potreba. Je možné nechať na plochách aj prebytok pasty.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie