,

MONTÁŽNA PASTA LM 48

3010
Kód produktu3010
Vysoko účinná pasta s obsahom disulfidu wolframu (WS2) pre extrémne zaťaženie. Drží aj na zdanlivo hladkých plochách. Použitím pasty, ako je mazanie ložisiek a klzných púzdier, mazanie čapov a ložiskových púzdi...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Vysoko účinná pasta s obsahom disulfidu wolframu (WS2) pre extrémne zaťaženie. Drží aj na zdanlivo hladkých plochách. Použitím pasty, ako je mazanie ložisiek a klzných púzdier, mazanie čapov a ložiskových púzdier pri lisovaní a mazaní pri narážaní krúžkov valivých ložísk, sa zabráni poškodeniu z dôvodu zadrenia pri zábehu a pri montáži. Obsahuje synergicky pôsobiaci systém pevných mazív na báze sulfidu zinečnatého, grafitu, fluoridov a disulfidu wolframu. Teplotný rozsah pre použitie: od -35 °C do +450 °C.

Pre montáže, opravy a údržbu v akomkoľvek technickom odvetví. Pre základné mazanie a zabránenie porúch pri zabehávaní. Pre zábranenie vzniku záderových stop pri lisovaní čapov a púzdier ložisiek a taktiež pri montáži krúžkov valivých ložisiek. Pre celoživotné mazanie kĺbov a malých dielov, pre zníženie opotrebenia pohyblivých častí strojov.
50 g
LM 48 Montagepaste

Pastu nanášať pomocou štetca, kefy alebo netkanou textíliou na čisté plochy, žiadne roztieranie nie je potreba. Je možné nechať na plochách aj prebytok pasty.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie