TUK DO VALIVÝCH LOŽÍSK KP2K-30

4193
Akcia
Kód produktu4193
Akostný mazací tuk na báze mydiel lítia a vápnika pre mazanie valčekových a klzných ložísk pri ich prevádzke za zvýšených teplôt a pod extrémnym tlakom. Tuk obsahuje okrem antikoróznych a antioxidačných aditív ...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: piatok 9.6.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Akostný mazací tuk na báze mydiel lítia a vápnika pre mazanie valčekových a klzných ložísk pri ich prevádzke za zvýšených teplôt a pod extrémnym tlakom. Tuk obsahuje okrem antikoróznych a antioxidačných aditív aj aditíva na ochranu proti vysokému tlaku, ktorý prepožičiava tuku optimálne mazacie vlastnosti. Tým je zachovaná plná mazacia účinnosť tuku i za prítomnosti vyššieho obsahu vody. Teplotný rozsah pre použitie: od -30 ° C do +120 °C, krátkodobo až +130 °C.

Schválené normy
Klasifikace podle DIN 51502: KP2K-30.
Pre montáže údržbu a opravy motorových vozidiel, prístrojov, stavebných a poľnohospodárskych strojov, lisov a pod. Pre mazanie vysoko zaťažovaných ložísk a kĺbov, drážkových hriadeľov, závitov a vodítok.
25 kg
Wälzlagerfett KP2K-30
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie