Prevodový olej Top Tec ATF 1900

20615
Kód produktu20615
Vysoko výkonný prevodový olej novej generácie na báze vybraných základových olejov a najmodernejších akostných aditívnych komponentov. Je určený pre automatické prevodovky. Redukovaná viskozita prispieva ku zní...Viac informácií
992 EUR 820 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 3.6.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Vysoko výkonný prevodový olej novej generácie na báze vybraných základových olejov a najmodernejších akostných aditívnych komponentov. Je určený pre automatické prevodovky. Redukovaná viskozita prispieva ku zníženiu spotreby pohonných hmôt a taktiež ku zvýšenej výkonnosti motora. Vďaka výbor-nej stabilite trecích hodnôt je možné realizovať dlhé intervaly výmeny oleja.

Odporúčané normy

MB 236.15

Prevodový olej vyvinutý predovšetkým pre sedemstupňové automatické prevodovky značky Mercedes-Benz typu 722.9 a takisto 724.5 (hybrid).
60 l
Top Tec ATF 1900

Nemiešať s olejmi iných špecifikácií!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie