PREVODOVÝ OLEJ SAE 75W-80

3690
Kód produktu3690
Čiastočne syntetický prevodový olej s extrémne vysokou výkonnostnou rezervou. Udržuje si stabilné trecie vlastnosti a disponuje výbornou odolnosťou proti starnutiu. Vyznačuje sa vynikajúcim správaním pri nízkyc...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 8.7.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Čiastočne syntetický prevodový olej s extrémne vysokou výkonnostnou rezervou. Udržuje si stabilné trecie vlastnosti a disponuje výbornou odolnosťou proti starnutiu. Vyznačuje sa vynikajúcim správaním pri nízkych teplotách. Prekračuje najvyššie testovacie požiadavky na prevodové oleje tejto špecifikácie predpísané uznávanými výrobcami motorových vozidiel. Zaručuje obzvlášť pri najťažších podmienkach prevádzky a veľkých teplotných výkyvoch bezporuchovú funkciu agregátov. Poskytuje vysokú bezpečnosť mazania a rovnako optimálnu ochranu proti korózii. Umožňuje ľahšie radenie rýchlostných stupňov.

Schválené normy
API GL5; MIL-L 2105 C
Odporúčané normy
Peugeot Citroen (PSA) B71 2330
Pre najmodernejšie manuálne radené prevodovky a prevodovky s rozvodovkou na zadnej náprave (usporiadanie Transaxle), obzvlášť pre vozidlá značiek Citroen a Peugeot. Olej použite v súlade s prevádzkovými a servisnými predpismi výrobcov motorových vozidiel, prípade výrobcov agregátov.
20 l
Getriebeöl (GL5) 75W-80
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie