,

PREVODOVÝ OLEJ MOTORBIKE 75W-90

1516
Kód produktu1516
Výkonný vysokotlakový prevodový olej vyrobený z kvalitných syntetických základových olejov a aditív. Najmä pri extrémnych prevádzkových podmienkach umožňuje ľahké a presné radenie prevodov a spĺňa výkonnostnú t...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Výkonný vysokotlakový prevodový olej vyrobený z kvalitných syntetických základových olejov a aditív. Najmä pri extrémnych prevádzkových podmienkach umožňuje ľahké a presné radenie prevodov a spĺňa výkonnostnú triedu API GL5. Disponuje výbornou ochranou pred opotrebovaním a optimálnymi viskozitnými a teplotnými vlastnosťami.

Schválené normy

API GL5; MIL-L 2105 C/D

Pre veľmi zaťažené motocyklové prevodovky a koncové náhony. Dodržovať prevádzkové predpisy jednotlivých výrobcov prevodoviek.

500 ml
Motorbike Gear Oil 75W-90

Použiť podľa predpisu pre prevodový olej. Dodržať pokyny výrobcu prevodovky. Miešateľný so všetkými zvyšky minerálnych olejov, ktoré môžu pri výmenách oleja zostať v prevodovke alebo v náhonu. Bezproblémová likvidácia s bežnými použitými olejmi. Optimálnu účinnosť zaručuje len použitie nesmíšeného oleja so zvyškami iného prevodového oleja.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie