,

MOTOROVÝ OLEJ TOP TEC 6200 0W-20

20789
Kód produktu20789
Akostný ľahkobežný motorový olej na báze syntetickej technológie. Bol vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek motorov Audi, Porsche a skupiny VW. Mazací olej špecifikácie Longlife IV zaručuje vďaka zníženej ...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 2.8.

Akostný ľahkobežný motorový olej na báze syntetickej technológie. Bol vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek motorov Audi, Porsche a skupiny VW. Mazací olej špecifikácie Longlife IV zaručuje vďaka zníženej viskozite výborné vlastnosti pri studených štartoch a zvýšenú účinnosť motora. V porovnaní s už  úspornou špecifikáciou Longlife III poskytuje ďalšiu úsporu pohonných hmôt vo výške cca 1,5 %. Inovatívna technológia aditív umožňuje oleju poskytovať excelentnú ochranu proti opotrebeniu, veľmi dobrú čistotu v motore a zvýšenú odolnosť voči starnutiu. Olej je možné používať  pre extrémne dlhé intervaly výmeny oleja (WIV apod.).

Schválené normy

ACEA C5; Porsche C20; VW 508 00, VW 509 00

Pro různé modely vozidel Audi, Porsche, Seat, Škoda a VW. Olej je možno použít výhradně v benzinových a dieselových motorech včetně motorů s filtry pevných částic (TSI, TFSI, TDI apod.), ve kterých je předepsán mazací olej specifikace VW 508 00/509 00, případně Porsche C20. Olej byl testován v motorech s turbodmychadly a katalyzátory.

5 l
Top Tec 6200 0W-20
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie