,

MOTOROVÝ OLEJ SPECIAL TEC LL 5W-30

2447
Kód produktu2447
Moderný viacrozsahový ľahkobežný motorový olej vyrobený najnovšou technológiou. Nekonvenčné základové oleje na báze hydrokrakovej syntetickej technológie boli skombinované s najmodernejšou aditívnou technológio...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 25.10.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Moderný viacrozsahový ľahkobežný motorový olej vyrobený najnovšou technológiou. Nekonvenčné základové oleje na báze hydrokrakovej syntetickej technológie boli skombinované s najmodernejšou aditívnou technológiou. Vzniknutý nízkoviskózny a strihovo stabilný olej udržuje optimálnu čistotu v motore, znižuje trecie straty v motore a výborne chráni pred opotrebením. To vedie k zníženiu spotreby paliva pri súčasnom predĺžení životnosti motora. Olej bol testovaný v motoroch preplňovanými turbodúchadlami a vybavenými katalyzátormi. Použitie oleja je predovšetkým pre benzínové a dieselové motory Opel do modelového roku 2010. Olej je ale spätne kompatibilný aj so staršími motormi vozidiel Opel, ktoré môžu používať olej tejto viskozity. Použitie oleja v motoroch vozidiel ostatných výrobcov je nutné overiť v ich prevádzkových predpisoch alebo typových listoch.

Schválené normy

ACEA A3, ACEA B4; API SL; MB 229.5; BMW Longlife-01; VW 502.00, VW 505.00

Odporúčané normy

OPEL GM-LL-A-025, OPEL GM-LL-B-025

Špeciálny olej predovšetkým pre benzínové a dízlové motory Opel do modelového roku 2010. Olej je spätne kompatibilný aj so staršími motormi vozidiel Opel, pre ktoré je predpísaný olej tejto viskozity. S rešpektovaním prevádzkových predpisov je možné olej používať aj v motoroch vozidiel ostatných výrobcov.

1 l
Special Tec LL 5W-30
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie