,

MOTOROVÝ OLEJ MOTORBIKE 4T SYNTH 10W-60 OFFROAD RACE

3053
Kód produktu3053
Plno syntetický vysoko výkonný olej prispôsobený pre použitie v moderných, vzduchom aj vodou chladených, štvortaktných motocyklových motoroch. Bol špeciálne vyvinutý pre profesionálne použitie vo vysoko zaťažen...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra

Plno syntetický vysoko výkonný olej prispôsobený pre použitie v moderných, vzduchom aj vodou chladených, štvortaktných motocyklových motoroch. Bol špeciálne vyvinutý pre profesionálne použitie vo vysoko zaťažených endurových a motokrosových motocykloch, a taktiež v štvorkolkách, vozidlách SxS a snežných skútroch. Plno syntetické základové oleje a najmodernejšie akostné aditíva zaručujú obzvlášť v závodnom nasadení optimálne mazanie, výbornú čistotu v motore, výborné trecie hodnoty a minimálne opotrebenie. Motorový olej Motorbike 4T Synth 10W-60 Offroad Race sa preto výborne hodí pre použitie so suchou aj mokrou spojkou.

Schválené normy
API SL; JASO MA2
Špeciálne vhodný olej pre profesionálne použitie vo vysoko zaťažených štvortaktných endurových a motokrosových motocykloch, a taktiež v štvorkolkách, vozidlách SxS a snežných skútroch. Výborne sa hodí pre suché aj mokré spojky.
1 l
Motorbike 4T Synth 10W-60 Offroad Race
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie