Klasický motorový olej SAE 30

1132
Kód produktu1132
Motorové oleje pre klasické automobily a motocykle (veterány) musí splňovať ich špecifické požiadavky. Tento jednorozsahový málo legovaný olej, vedľa mazania, ochrany pred opotrebením a korózii, má ešte dôležit...Viac informácií
16,03 EUR 13,25 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 9.7.

Motorové oleje pre klasické automobily a motocykle (veterány) musí splňovať ich špecifické požiadavky. Tento jednorozsahový málo legovaný olej, vedľa mazania, ochrany pred opotrebením a korózii, má ešte dôležitú úlohu v chladení súčiastok motorov klasických motorových vozidiel a motocyklov (taktiež motorov bez olejových filtrov). Špeciálne pre požiadavky týchto motorov bol vyvinutý LIQUI MOLY Klasický motorový olej SAE 30. Pri použití je nutné dodržovať servisné predpisy a špecifikácie oleja konkrétneho automobilu alebo motocykla.

Motorový olej pre klasické vozidlá (veterány) s motormi bez olejového filtru, prípadne s filtrom typu „cyklon“ od roku výroby 1950, v ktorých je predpísaný mierne legovaný mazací olej tejto špecifikácie.
1 l
Classic Motorenöl SAE 30
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie