Hypoidný prevodový olej SAE 80W-90

1048
Kód produktu1048
Minerálny hypoidný prevodový olej. Pre vozidlá s osvedčenou technológiou v prevodových skriniach. Olej zaručuje obzvlášť pri najťažších podmienkach prevádzky a veľkých tepelných výkyvoch bezchybnú funkciu agreg...Viac informácií
167 EUR 138 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Minerálny hypoidný prevodový olej. Pre vozidlá s osvedčenou technológiou v prevodových skriniach. Olej zaručuje obzvlášť pri najťažších podmienkach prevádzky a veľkých tepelných výkyvoch bezchybnú funkciu agregátu. Vytvára stabilný mazací film. Poskytuje vysokú bezpečnosť mazania spolu s optimálnou ochranou proti opotrebeniu.

Schválené normy

API GL5; MIL-L 2105 C, MIL-L 2105 D; ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 21A, ZF ZF002053

Odporúčané normy

MAN 342 Typ M1; MB 235.0

Pre veľmi zaťažené prevodovky motorových vozidiel, predovšetkým pre náhony náprav s hypoidným ozubením.
20 l
Hypoid-Getriebeöl (GL5) SAE 80W-90

Miešateľný so všetkými značkovými prevodovými olejmi. Maximálna účinnosť zaručuje iba použitie v nezmiešanom stave s iným olejom. Pri manuálne radených prevodovkách používať iba tam, kde je predpísaný typ oleja API GL5.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie