Hypoidný prevodový olej LS SAE 85W-90

1410
Kód produktu1410
Vysoko akostný hypoidný prevodový olej pre najťažšie zaťaženie. Špeciálne bol vyvinutý na použitie v pohonoch náprav s diferenciálmi s obmedzenou svornosťou. Obsahuje vybrané prísady, ktoré oleju prepožičiavajú...Viac informácií
13,11 EUR 10,84 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Vysoko akostný hypoidný prevodový olej pre najťažšie zaťaženie. Špeciálne bol vyvinutý na použitie v pohonoch náprav s diferenciálmi s obmedzenou svornosťou. Obsahuje vybrané prísady, ktoré oleju prepožičiavajú nielen vynikajúce EP-vlastnosti (extrémna odolnosť voči tlaku), ale tiež menia koeficient trenia medzi kotúčmi spojky, čím odstránia vibrácie spôsobené „Stick-Slip“ efektom (zadrhávanie klzných plôch). Olej spĺňa náročné požiadavky známych výrobcov motorových vozidiel.

Schválené normy

API GL5; MIL-L 2105 D

Odporúčané normy

DAF; GM B 040 1010; Volvo (nápravy, samosvorné diferenciály), Volvo 97311; ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 21C

Pre veľmi zaťažené prevodovky motorových vozidiel, predovšetkým pre náhony náprav s hypoidným ozubením a taktiež s aj bez diferenciálu s obmedzenou svornosťou.

1 l
Hypoid-Getriebeöl (GL5) LS SAE 85W-90

Pri použití oleja dodržať stanovené pokyny výrobcom prevodovky alebo vozidla.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie