Bio olej na řeťaze motorových píl

1280
Kód produktu1280
Vysoko výkonný olej na báze vybraných rastlinných olejov pre reťaze motorových píl. Jeho špeciálne zloženie zaručuje rýchlu biologickú  odbúrateľnosť a toxikologickú nezávadnosť. Vynikajúca priľnavosť a optimál...Viac informácií
18,23 EUR 15,07 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.

Vysoko výkonný olej na báze vybraných rastlinných olejov pre reťaze motorových píl. Jeho špeciálne zloženie zaručuje rýchlu biologickú  odbúrateľnosť a toxikologickú nezávadnosť. Vynikajúca priľnavosť a optimálna mazacia schopnosť zaručuje všetkým pohybujúcim sa dielom reťaze, ako sú kĺby a články reťaze, prvotriedne mazanie a optimálnu ochranu pred opotrebením a koróziou. Vďaka svojmu priaznivému chovaniu viskozity zaisťuje celoroční použitie pri všetkých vonkajších teplotách. Olej bol testovaný a bol ohodnotený najvyššou známkou šetrnosti k životnému prostrediu nemeckou organizáciu KWF (Správny výbor pre prácu v lese a lesnú techniku), obdržal ekoznačku „Modrý anjel“.

Pre mazanie reťazí motorových píl. Hodí sa taktiež pre extrémne pracovné podmienky, ako je napr. rezanie tvrdého dreva.

1 l
Bio-Sägekettenöl

Nevlievať nepoužité množstvo oleja do kanalizácie, vodných tokov a pôdy. Zvyšky oleja odstraňovať v zberných miestach pre komunálne znečisťujúce látky. Na recykláciu obalov odovzdávať len prázdne obaly.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie