VÝKONNÝ PREVODOVÝ OLEJ SAE 75W-90

4435
Kód produktu4435
Vysoko výkonný prevodový olej so širokým rozsahom viskozity pre moderné manuálne prevodovky osobných vozidiel a prevodovky Transaxle (nápravy zahrňujúce prevodovku, spojku a diferenciál). Zaisťuje ľahké radenie...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Vysoko výkonný prevodový olej so širokým rozsahom viskozity pre moderné manuálne prevodovky osobných vozidiel a prevodovky Transaxle (nápravy zahrňujúce prevodovku, spojku a diferenciál). Zaisťuje ľahké radenie rýchlostných stupňov a vyššiu tichosť chodu. Výborná ochrana proti opotrebeniu a korózii. Zreteľne znižuje hlučnosť. Pre dlhé intervaly výmeny oleja.

Schválené normy
API GL4+; Ford ESD-M2C 175-A
Odporúčané normy
VW 501.50 (G50); ZF TE-ML 08A
Pre manuálne prevodovky osobných motorových vozidiel a systémy náhonov Transaxle. Predovšetkým pre značku VW, taktiež aj pre mnohých ostatných výrobcov vozidiel.
20 l
Hochleistungs-Getriebeoel (GL4+) SAE 75W-90
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie