Výkonný prevodový olej SAE 75W-90

4434
Kód produktu4434
Vysoko výkonný plne syntetický vysokotlakový prevodový olej určený pre veľmi zaťažované manuálne prevodovky, pomocné prevodovky, systémy typu Transaxle (prevodovky s rozvodovkami na zadnej náprave) a pre hypoid...Viac informácií
22,63 EUR 18,70 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 18.6.
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Vysoko výkonný plne syntetický vysokotlakový prevodový olej určený pre veľmi zaťažované manuálne prevodovky, pomocné prevodovky, systémy typu Transaxle (prevodovky s rozvodovkami na zadnej náprave) a pre hypoidné prevody, v ktorých je vyžadované mazanie olejom špecifikácie API GL4+. Vysoko akostné základové syntetické oleje spolu s modernou technológiou prísad zaručujú široké možnosti použitia a optimálne mazanie prevodoviek pri extrémnych prevádzkových podmienkach. Vďaka ľahkobežným vlastnostiam môže byť tento olej použitý aj pri problémoch s radiacim mechanizmom, ako napr. pri jeho ťažkom alebo hlučnom chode.

Schválené normy

API GL4+; Ford ESD-M2C 175-A

Odporúčané normy

VW 501.50 (G50); ZF TE-ML 08A

Pre extrémne zaťažené manuálne prevodovky, vedľajšie prevodovky a systémy Transaxle (prevodovky s rozvodovkami na zadnej náprave) a taktiež pre hypoidné prevodovky, kde je požadované mazanie olejom triedy API GL4+.

1 l
Hochleistungs-Getriebeoel (GL4+) SAE 75W-90

Olej je miešateľný so všetkými zvyškami minerálnych olejov, ktoré môžu pri výmenách oleja zostať v prevodovke alebo rozvodovke.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie