Viacúčelový mazací tuk

3552
Kód produktu3552
Mazací tuk na báze mydiel lítia určený na mazanie klzných a valivých ložísk pri normálnom a vysokom zaťažení. Je vhodný pre motorové vozidlá a pre všeobecné mazanie strojných súčastí. Tuk zaručuje dlhodobé maza...Viac informácií
6,73 EUR 5,56 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Mazací tuk na báze mydiel lítia určený na mazanie klzných a valivých ložísk pri normálnom a vysokom zaťažení. Je vhodný pre motorové vozidlá a pre všeobecné mazanie strojných súčastí. Tuk zaručuje dlhodobé mazanie, má dobré izolačné vlastnosti, je odolný voči vlhkému a prašnému prostrediu. Rovnako disponuje dobrou priechodnosťou pri použití v centrálnych mazacích systémoch. Je stabilný proti pôsobeniu studenej a horúcej vody. Znižuje trenie a opotrebenie súčiastok. Disponuje vysokou odolnosťou proti tlakovému namáhaniu, stabilitou voči starnutiu a výbornou penetráciou a ochranou proti korózii. Použiteľnosť: od -25 °C do +125 °C, krátkodobo až do +130 °C.

Schválené normy

Klasifikace podle DIN 51502: K2K-20.

Vhodný ako univerzálny mazací tuk pri motorových vozidlách, pri stavebných a poľnohospodárskych strojoch a tiež v priemyselnej oblasti. Vysoké tepelné rozpätie použitia a dobrá stálosť a odolnosť voči vode zaisťuje široké možnosti použitia pri znížení sortimentu tukov.

400 g
Mehrzweckfett

Použitie zodpovedá obvyklému spôsobu pre tuky. Dodržať prevádzkové a servisné predpisy výrobcu ložísk a stroja.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie