UVOĽOŇOVAČ SKRUTIEK

3811
Akcia
Kód produktu3811
Pasta dodáva poškodeným a opotrebovaným skrutkovým hlavám v spojení s náradím opäť potrebné trenie. Všetky bežné skrutky sa tak dajú bez námahy zakrútiť aj vyskrutkovať. Tubu pred použitím dôkladne postláčať. V...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 7.6.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Pasta dodáva poškodeným a opotrebovaným skrutkovým hlavám v spojení s náradím opäť potrebné trenie. Všetky bežné skrutky sa tak dajú bez námahy zakrútiť aj vyskrutkovať. Tubu pred použitím dôkladne postláčať. Vytlačiť 1 kvapku pasty na hlavu šraubu a použiť čisté a neopotrebované náradie.

Na povoľovanie šraubov všetkých druhov s poškodenou hlavou. Sú to šrauby s rovnou a krížovou drážkou, šesťhrannou hlavou, imbusy a torxy. Možno použiť aj na matice.
20 g
Schrauben-Grip

Pred použitím tubu s pastou dôkladne premačkať. Do poškodenej drážky alebo na poškodenú hlavu skrutky kvapnúť malé množstvo pasty. Nasadiť čistý a nepoškodený nástroj na hlavu skrutky a krátkym pootočením vpravo – vľavo rovnomerne rozmiestniť kryštály. Tak sa nástroj dobre usadí, získa potrebné trenie a následne je možné skrutku už bez námahy povoliť.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie