Uvoľoňovač skrutiek

3811
Kód produktu3811
Pasta dodáva poškodeným a opotrebovaným skrutkovým hlavám v spojení s náradím opäť potrebné trenie. Všetky bežné skrutky sa tak dajú bez námahy zakrútiť aj vyskrutkovať. Tubu pred použitím dôkladne postláčať. V...Viac informácií
5,99 EUR 4,95 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 28.5.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Pasta dodáva poškodeným a opotrebovaným skrutkovým hlavám v spojení s náradím opäť potrebné trenie. Všetky bežné skrutky sa tak dajú bez námahy zakrútiť aj vyskrutkovať. Tubu pred použitím dôkladne postláčať. Vytlačiť 1 kvapku pasty na hlavu šraubu a použiť čisté a neopotrebované náradie.

Na povoľovanie šraubov všetkých druhov s poškodenou hlavou. Sú to šrauby s rovnou a krížovou drážkou, šesťhrannou hlavou, imbusy a torxy. Možno použiť aj na matice.
20 g
Schrauben-Grip

Pred použitím tubu s pastou dôkladne premačkať. Do poškodenej drážky alebo na poškodenú hlavu skrutky kvapnúť malé množstvo pasty. Nasadiť čistý a nepoškodený nástroj na hlavu skrutky a krátkym pootočením vpravo – vľavo rovnomerne rozmiestniť kryštály. Tak sa nástroj dobre usadí, získa potrebné trenie a následne je možné skrutku už bez námahy povoliť.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie