UNIVERZÁLNY BIELY TUK

8918
Akcia
Kód produktu8918
Mazací tuk na vysoko zaťažené klzké, valivé a kĺbové ložiská. Obsiahnuté pevné mazacie látky zaručujú tuku vysokotlakové vlastnosti a dlhodobé mazacie schopnosti bez znečisťovania mazacích miest. Tuk je vhodný ...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.EUH212 - Pozor! Počas používania sa môže vytvoriť nebezpečný respirabilný prach. Nevdychujte prach.

Mazací tuk na vysoko zaťažené klzké, valivé a kĺbové ložiská. Obsiahnuté pevné mazacie látky zaručujú tuku vysokotlakové vlastnosti a dlhodobé mazacie schopnosti bez znečisťovania mazacích miest. Tuk je vhodný pre použitie v potravinárskom priemysle. Je zdravotne nezávadný, netoxický a spĺňa požiadavky nemeckého Zemského živnostenského inštitútu (LGA).

Schválené normy

Klasifikace podle DIN 51502: KF2K-30; Klasifikace podle DIN 51818: NLGI 2.

Pre mazanie vysoko zaťažených klzkých, valivých a kĺbových ložisiek, vreten a vodiacích plôch strojov v potravinárskom, nápojovom, papierenskom, textilnom a odevnom priemysle. Taktiež pre mazanie prístrojov v domácnostiach.
400 g
Weisses Universal-Fett

Nemiešať s inými tukmi!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie