Tuk na póly akumulátora

3141
Kód produktu3141
Špeciálny tuk v spreji znášajúci sa s plastickými materiálmi, vyvinutý na ošetrovanie a údržbu automobilovej elektroniky, a najmä na ochranu pólov akumulátorov a elektrických spojovacích prvkov. Zabezpečuje ist...Viac informácií
10,99 EUR 9,08 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Špeciálny tuk v spreji znášajúci sa s plastickými materiálmi, vyvinutý na ošetrovanie a údržbu automobilovej elektroniky, a najmä na ochranu pólov akumulátorov a elektrických spojovacích prvkov. Zabezpečuje istejšie štartovanie motora a dlhšiu životnosť akumulátora. Zabraňuje nárastu prechodového odporu počas prevádzky a zaručuje nižšie straty, než sú na neošetrených kontaktoch.

Špeciálne pre póly automobilových akumulátorov, spojovacie kontakty a zástrčky v automobilovej elektroinštalácii. Teplotný rozsah pre použitie: od -30 °C do +100 °C.

300 ml
Batterie-Pol-Fett (Spray)

Znečistené diely najskôr očistiť a následne ošetriť tukom na póly akumulátora. Sprejovú dózu pred použitím ľahko pretrepať.
Po nastriekaní tuku nechať povrch 10 minút odvetrať a až potom súčiastku pripojiť do elektrického obvodu k zdroju napätia.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie