Sprej na elektroniku

3110
Kód produktu3110
Kontaktný sprej na elektroniku bol vyvinutý na plne syntetickej báze. Výborne sa znáša s plastmi. Je plne prispôsobený elektronickým prístrojom a elektroinštalácii motorových vozidiel. Neobsahuje žiadne minerál...Viac informácií
7,54 EUR 6,23 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 3.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Kontaktný sprej na elektroniku bol vyvinutý na plne syntetickej báze. Výborne sa znáša s plastmi. Je plne prispôsobený elektronickým prístrojom a elektroinštalácii motorových vozidiel. Neobsahuje žiadne minerálne, živočíšne alebo rastlinné oleje a ani silikóny.

Na údržbu a ošetrovanie (čistenie a ochranu) všetkých elektrických súčiastok vo vozidlách, ako sú zásuvky, svorkovnice, objímky žiaroviek, káblové spojky, relé, rozdeľovače zapaľovania, prerušovače, prepínače, póly akumulátorov, alternátory, poistky, spúšťače, antény a pod. na mazanie jemných mechanických súčiastok.

200 ml
Elektronikspray

Po aplikácii prostriedku nechať súčiastky cca 10 minút odvetrať, než budú opäť pripojené do elektrického okruhu k zdroju napätia.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie