,

SPREJ NA ELEKTRONIKU

3110
Kód produktu3110
Prostriedok zvyšuje funkčnú spoľahlivosť elektrickej sústavy automobilov. Znižuje opotrebenie, vytlačuje vlhkosť. Vhodný na údržbu a ošetrenie všetkých elektronických súčastí. Je neutrálny voči lakom, plastický...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok zvyšuje funkčnú spoľahlivosť elektrickej sústavy automobilov. Znižuje opotrebenie, vytlačuje vlhkosť. Vhodný na údržbu a ošetrenie všetkých elektronických súčastí. Je neutrálny voči lakom, plastickým hmotám a gume. Čistí, vytlačuje vodu a chráni proti korózii. Má dobré mazacie vlastnosti, je plne syntetický.

Schválené normy
Pro ošetřování a údržbu všech elektrických kontaktů, jako jsou u zásuvek, svorkovnic, žárovek, pojistek, rozdělovačů a přerušovačů, přepínačů, pólů akumulátorů, alternátorů, spouštěčů apod. Také pro mazání jemné mechaniky a dílů jako dveřních zámků, páček, vodítek a lanovodů.
Pre starostlivosť a údržbu všetkých elektronických kontaktov ako sú u zásuviek, svorkovnic, žiaroviek, poistiek, rozdeľovačoch a prerušovačoch, prepínačoch, póloch akumulátorov, alternátoroch, spúšťačoch a pod. Taktiež na mazanie jemnej mechaniky a dielov ako dverových zámkov, páčok, vodítok a bovdenov.
200 ml
Electronic-Spray
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie