Silikónový tuk

3312
Kód produktu3312
Dielektrický mazací prostriedok so širokým teplotným rozpätím na použitie pri nízkych i vysokých teplotách, vyznačujúci sa výbornými mazacími a separačnými vlastnosťami. Vysoká odolnosť proti oxidácii, nepatrná...Viac informácií
14,47 EUR 11,96 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 16.4.

Dielektrický mazací prostriedok so širokým teplotným rozpätím na použitie pri nízkych i vysokých teplotách, vyznačujúci sa výbornými mazacími a separačnými vlastnosťami. Vysoká odolnosť proti oxidácii, nepatrná náchylnosť na odparovanie. Výborne odoláva studenej aj horúcej vode, starnutiu a je teplotne stabilný. Nevadí mu nečistoty a je vhodný pre centrálne mazacie zariadenie. Tuk je použiteľný v slabo kyslom aj slabo zásaditom prostredí.
Teplotné rozpätie pre použitie: -40 až +200 °C.

Schválené normy

Klasifikace podle DIN 51502: KSI2S-40.

Na mazanie valivých a klzných ložísk s nízkym ložiskovým tlakom. Ako separačný a mazací prostriedok na lícovanie kovových a plastových súčiastok. Tesniaci tuk pre labyrintové upchávky. Je použiteľný vo vlhkom a chemicky agresívnom prostredí.

100 g
Silicon-Fett transparent

Je potrebné dodržiavať odporúčania a predpisy výrobcov ložísk vydaných na ich údržbu. Ložiskové telesá plniť tukom maximálne do ich polovice. Pred aplikáciou silikónového tuku je potrebné dôkladne odstrániť všetky zvyšky iných tukov.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie