REZNÝ OLEJ

1846
Akcia
Kód produktu1846
Vysoko výkonný rezný olej, nerozpustný vo vode, vhodný pre ocele so stredným obsahom uhlíku a so stredným stupňom legovania, a pre farebné kovy. Zaručuje výbornú kvalitu obrábaného povrchu materiálu a dlhú živo...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 14.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.
Nebezpečenstvo

Vysoko výkonný rezný olej, nerozpustný vo vode, vhodný pre ocele so stredným obsahom uhlíku a so stredným stupňom legovania, a pre farebné kovy. Zaručuje výbornú kvalitu obrábaného povrchu materiálu a dlhú životnosť obrábacích nástrojov. Olej neobsahuje žiadne zlúčeniny chlóru.

Schválené normy
DIN 51519 - ISO VG 32
Pre trieskové obrábanie, ako je preťahovanie a pretlačovanie, rezanie závitov, automatická výroba šraubov, frézovanie ozubených kolies, vŕtanie, frézovanie, rezanie a pre všeobecné použitie, ako je napr. sústruženie vrátane revolverového spôsobu. Je vhodný pre hliník, farebné kovy, oceľ a nerezovú oceľ. Hodí sa pre trieskové obrábanie vysoko legovaných ocelí najvyššej pevnosti.
400 ml
Schneidöl
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie