Prevodový olej Top Tec ATF 1850

21738
-25 %
Novinka
Akcia
Kód produktu21738
Nízkoviskózny vysoko výkonný prevodový olej novej generácie na báze syntetickej technológie určený pre automatické prevodovky. Obsahuje moderné a vysoko kvalitné aditívne komponenty. Popri výbornej odolnosti pr...Viac informácií
Bežná cena s DPH 17,18 EUR 12,89 EUR 10,65 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz.
Prepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.
Nebezpečenstvo

Nízkoviskózny vysoko výkonný prevodový olej novej generácie na báze syntetickej technológie určený pre automatické prevodovky. Obsahuje moderné a vysoko kvalitné aditívne komponenty. Popri výbornej odolnosti proti starnutiu a oxidácii olej zaručuje vďaka extrémne vysokému indexu viskozity optimálne radenie prevodovky pri všetkých podmienkach prevádzky. Olej taktiež umožňuje realizáciu dlhých intervalov výmeny oleja.

Schválené normy

Dexron ULV; Ford Mercon ULV

Odporúčané normy

Aisin Warner AW-2; Ford WSS-M2C 949-A

Pre 6, 8 a 10-stupňové automatické prevodovky a diferenciály vo vozidlách s elektrickým pohonom, ktoré sú zabudované v rôznych vozidlách Cadillac, Chevrolet, Ford, GMC a Lincoln.

1 l
Top Tec ATF 1850

Dodržať prevádzkové a servisné predpisy výrobcu agregátu, prípadne výrobcu motorového vozidla. Optimálna účinnosť je zaručená iba pri použití v nezmiešanom stave s inými olejmi.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie