Prevodový olej Multi-Disc

21419
Kód produktu21419
Vysoko výkonný prevodový olej špeciálne vyvinutý pre medzinápravové spojky Haldex pohonov typu Allrad, Quattro a 4motion. Olej poskytuje excelentný index viskozity, vynikajúcu strihovú stabilitu a výborný koefi...Viac informácií
25,42 EUR 21,01 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 26.7.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Vysoko výkonný prevodový olej špeciálne vyvinutý pre medzinápravové spojky Haldex pohonov typu Allrad, Quattro a 4motion. Olej poskytuje excelentný index viskozity, vynikajúcu strihovú stabilitu a výborný koeficient trenia pri všetkých prevádzkových podmienkach. Spoľahlivo chráni pred opotrebením, tvorbou peny a koróziou. U vozidiel s pohonem všetkých kolies zaisťuje optimálny prenos sily motora.

Odporúčané normy

GM; Opel; Volvo; VW G 052 175 (TL 52175), VW G 055 175 (TL 52175-X), VW G 060 175 (TL 52175-Y)

Pre pohony všetkých kolies vozidiel Audi, Opel, Seat, Škoda, Volkswagen a Volvo ovládaných medzinápravovými spojkami Haldex. Olej je miešateľný s zbytkami minerálnych prevodových olejov, ktoré zostanú v prevodovke/rozvodovke po ich vypustení.

1 l
Lamellenkupplungsöl

Dodržať špecifikácie a predpisy výrobcu prevodového agregátu, prípadne motorového vozidla.
Olej nie je vhodný pre vozidlá, v ktorých je požadovaná špecifikácia prevodového oleja VW G 065 175.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie