,

PREVODOVÝ/HYDRAULICKÝ OLEJ TO-4 SAE 30

4062
Kód produktu4062
Výkonný multifunkčný olej z vysoko akostných ropných rafinátov. Vďaka vysokej teplotnej stabilite základových olejov je zvlášť pri zvýšených teplotách zreteľne potlačený proces starnutia oleja. To významne pris...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Výkonný multifunkčný olej z vysoko akostných ropných rafinátov. Vďaka vysokej teplotnej stabilite základových olejov je zvlášť pri zvýšených teplotách zreteľne potlačený proces starnutia oleja. To významne prispieva k zníženej tvorbe kalu a k zlepšeniu čistoty a spoľahlivosti prevodových a hydraulických systémov. Výborná odolnosť proti oxidácii umožňuje dosahovať dlhé životnosti oleja (dlhé lehoty výmeny). Vynikajúca technológiea ochrany proti opotrebeniu pôsobí aj pri nízkych, aj pri vysokom zaťažení. Špeciálne prísady zaisťujú dlhšiu životnosť mokrých spojok a bezpečnú funkciu mokrých bŕzd.

Odporúčané normy
Allison C4, Allison TES 439; API CF, API GL4; Caterpillar TO-4; Komatsu; ZF TE-ML 03C, ZF TE-ML 07F

Speciálně vyvinutý olej podle vysokých požadavků výrobců stavebních strojů Caterpillar, Allison a Komatsu. Pro manuálně řazené převodovky, rozvodovky, koncové pohony a hydraulické systémy, pro které je předepsaný mazací olej této specifikace.

205 l
Getriebe-Hydrauliköl TO-4 SAE 30
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie