Pasta na vodiace čapy brzdových strmeňov

21119
Kód produktu21119
Syntetický mazací prostriedok na montáž a opravy brzdových systémov. Udržuje vodiace čapy klzké. Zabezpečuje optimálnu funkciu a rovnomerné opotrebenie brzdových doštičiek. Tlmí hluk vznikajúci vibráciami. Vďak...Viac informácií
2,58 EUR 2,14 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Syntetický mazací prostriedok na montáž a opravy brzdových systémov. Udržuje vodiace čapy klzké. Zabezpečuje optimálnu funkciu a rovnomerné opotrebenie brzdových doštičiek. Tlmí hluk vznikajúci vibráciami. Vďaka vynikajúcej kompatibilite s elastomérmi utesňuje gumové manžety a zabraňuje tak prenikaniu vody a agresívnych vplyvov prostredia. Chráni pred koróziou a zaručuje dlhú životnosť. Spĺňa požiadavky na mazivá rôznych OEM výrobcov pre použitie na vodiacich čapoch brzdových strmeňov.

Na mazanie vodiacich čapov v brzdových systémoch s plávajúcimi brzdovými strmeňmi. Pri kontakte malých množstiev pasty s brzdovou kvapalinou (DOT 3, DOT 4, DOT 4 LV/SL6 DOT 4, DOT 5.1) nepredpokladá sa žiadny negatívny vplyv na túto kvapalinu.

5 g
Brake Pin

Vodiace čapy najskôr očistiť vhodným čističom, napr. Rýchločističom PRO Liqui Moly (obj. č. 20849). Po odparení rozpúšťadla na čapy naniesť potrebné množstvo pasty.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie