,

PASTA NA NÁBOJE KOLIES V SPREJI SO ŠTETCOM

4058
Kód produktu4058
Oddelovacia syntetická pasta bez obsahu kovov bola v prvom rade vyvinutá pre zabránenie prirazenie ráfikov na nábojoch kolies motorových vozidiel. Pri náležitom použití pasty je vďaka výbornej priliehavosti zab...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.
Nebezpečenstvo

Oddelovacia syntetická pasta bez obsahu kovov bola v prvom rade vyvinutá pre zabránenie prirazenie ráfikov na nábojoch kolies motorových vozidiel. Pri náležitom použití pasty je vďaka výbornej priliehavosti zabránené jej odstredeniu i pri vysokých otáčkach kolies. Pastu je možno použiť taktiež na mazanie šróbových spojov alebo pri opravách a údržbe brzdových systémov motorových vozidiel. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +1200 °C.

Oddělovací pasta pro centrovací kroužky na hliníkové ráfky, na stykové plochy mezi ráfky na náboji kol, pro zásuvné a šroubové spoje a rovněž je vhodná pro opravy a údržbu na brzdových systémech.
200 ml
Radnabenpaste (Pinseldose)
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie