PASTA NA NÁBOJE KOLIES V SPREJI SO ŠTETCOM

4058
Kód produktu4058
Oddelovacia syntetická pasta bez obsahu kovov bola v prvom rade vyvinutá pre zabránenie prirazenie ráfikov na nábojoch kolies motorových vozidiel. Pri náležitom použití pasty je vďaka výbornej priliehavosti zab...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 4.10.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.
Nebezpečenstvo

Oddelovacia syntetická pasta bez obsahu kovov bola v prvom rade vyvinutá pre zabránenie prirazenie ráfikov na nábojoch kolies motorových vozidiel. Pri náležitom použití pasty je vďaka výbornej priliehavosti zabránené jej odstredeniu i pri vysokých otáčkach kolies. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +1200 °C.

Oddelovacia pasta pre centrovacie krúžky na hliníkové ráfiky, na stykové plochy medzi rafíkmi na náboji kolies, pre zásuvné spoje a taktiež je vhodná pre opravy a údržbu na brzdových systémoch.

200 ml
Radnabenpaste (Pinseldose)

Zo všetkých styčných plôch je najskôr potrebné odstrániť veľké nečistoty, zoxidované vrstvy a prípadne aj hrdzu drôtenou kefou alebo pomocou brúsneho papiera. Potom súčiastky očistiť vhodným čističom, napr. Rýchločističom PRO (obj. č. 20849) firmy Liqui Moly. Po odparení rozpúšťadla natrieť ošetrované miesta tenkou vrstvou pasty na náboje kolies.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie