OLEJ DO PREVODOVIEK RIADENIA 3100

1145
Kód produktu1145
Minerálny hydraulický olej špeciálne vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek značky Mercedes-Benz podľa firemnej normy MB 236.3. Disponuje vysokou teplotnou stabilitou a optimálnou odolnosťou proti starnutiu...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Minerálny hydraulický olej špeciálne vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek značky Mercedes-Benz podľa firemnej normy MB 236.3. Disponuje vysokou teplotnou stabilitou a optimálnou odolnosťou proti starnutiu. Zaručuje maximálnu ochranu proti opotrebeniu, priaznivé trecie pomery a výborné správanie pri nízkych teplotách. Olej obsahuje zvýšený podiel komponentov na ochranu proti korózii.

Schválené normy
Dexron II D; MB 236.3
Odporúčané normy
VW G 009 300; ZF TE-ML 03D, 04D, 09, 11, 14A, 17C
Pre použitie ako v mechanických systémoch radenia, tak i v servoriadeniach mnohých vozidiel značky Mercedes-Benz. Olej použite v súlade s prevádzkovými a servisnými predpismi výrobcov motorových vozidiel, prípade výrobcov agregátov.
1 l
Lenkgetriebe-Öl 3100
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie