OLEJ DO PREVODOVIEK RIADENIA 3100

1145
Kód produktu1145
Hydraulická kvapalina špeciálne vyvinutá na splnenie vysokých nárokov značky Daimler. Kvapalinu je možné používať ako v mechanických riadeniach, tak aj v servoriadeniach, ktorými sú vybavené početné vozidlá zna...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 6.12.
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Hydraulická kvapalina špeciálne vyvinutá na splnenie vysokých nárokov značky Daimler. Kvapalinu je možné používať ako v mechanických riadeniach, tak aj v servoriadeniach, ktorými sú vybavené početné vozidlá značky Mercedes-Benz. Vybrané základové oleje a moderné aditíva zaručujú kvapaline optimálne hodnoty viskozity a trenia, veľmi vysokú ochranu proti opotrebeniu, vysokú tepelnú stabilitu a odolnosť proti starnutiu a taktiež vynikajúcu ochranu proti korózii. Rovnako kvapalina disponuje výbornými vlastnosťami pri nízkych teplotách.

Schválené normy

Dexron II D; MB 236.3

Odporúčané normy

VW G 009 300; ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 11, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 17C

Hydraulická kvapalina na použitie v mechanických konaniach a tiež v servoriadeniach. Kvapalinu je možné dopĺňať aj do systémov, ktoré používajú bežné oleje triedy ATF tejto špecifikácie.

1 l
Lenkgetriebe-Öl 3100

Optimálna účinnosť je zaručená iba pri použití v nezmiešanom stave s inými hydraulickými kvapalinami.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie