Olej do centrálnych hydraulických systémov 2500

3667
Kód produktu3667
Olej do centrálnych hydraulických systémov od LIQUI MOLY spĺňa nejvyššie technické požiadavky a hodí sa pre časté použitie v automobilovej oblasti. Starostlivo zvolené zloženie z najlepších komponentov dodávajú...Viac informácií
17,94 EUR 14,83 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.
H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Olej do centrálnych hydraulických systémov od LIQUI MOLY spĺňa nejvyššie technické požiadavky a hodí sa pre časté použitie v automobilovej oblasti. Starostlivo zvolené zloženie z najlepších komponentov dodávajú kvapaline excelentné tepelné vlastnosti, ktoré zaručujú plnú funkčnosť systémov aj pri nízkych teplotách až do teploty -45 °C. Všetky centrálne hydraulické oleje presvedčujú vynikajúcou ochranou proti opotrebeniu, stárnutiu a korózii, rovnako ako optimálnymi hodnotami trenia a minimálnym napenením.

Odporúčané normy

LDS; Peugeot, Citroen (PSA) B 71 2710; Renault PSF Class 1

Táto syntetická hydraulická kvapalina s bezpopoľovými prísadami je špeciálne prispôsobená na požiadavky vozidla značiek Peugeot/Citroen z koncernu PSA. Olej je vhodný pre systémy hydraulických bŕzd, regulátory výšky vozidla, systémy riadenia atď. Podľa pokynov výrobcov taktiež pri úžitkových vozidlách pre zdvíhacie zariadenie u náprav prívesov a pre výklopné systémy kabín vodiča.

1 l
Zentralhydrauliköl 2500

Olej je možné tiež použiť na doplňovanie hydraulických olejových systémov. Optimálna účinnosť je ale zaručená iba pri použití v nezmiešanom stave s iným olejom.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie