Olej do centrálnych hydraulických systémov 2400

3666
Kód produktu3666
Olej do centrálnych hydraulických systémov od LIQUI MOLY spĺňa najvyššie technické požiadavky a hodí sa na početné použitie v automobilovej oblasti. Starostlivo zvolené zloženie z najlepších komponentov dodávaj...Viac informácií
16,53 EUR 13,66 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 18.6.
H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Olej do centrálnych hydraulických systémov od LIQUI MOLY spĺňa najvyššie technické požiadavky a hodí sa na početné použitie v automobilovej oblasti. Starostlivo zvolené zloženie z najlepších komponentov dodávajú oleju excelentné tepelné vlastnosti, ktoré zaručujú plnú funkčnosť systémov aj pri nízkych teplotách až do teploty -45 °C. Všetky centrálne hydraulické oleje presviedčajú vynikajúcou ochranou proti opotrebovaniu, starnutiu a korózii, rovnako ako optimálnymi hodnotami trenia a minimálnym napenením.

Schválené normy

ISO 7308

Odporúčané normy

IVECO 18-1823 Klasse 1; LHM-Plus; Peugeot Citroen (PSA) B71 2710

Táto minerálna hydraulická kvapalina je špeciálne prispôsobená požiadavkám koncernu PSA (Peugeot/Citroën) a hodí sa pre hydraulické systémy, ako sú hydraulické brzdy, regulátory výšky vozidla, systémy riadenia a pod. Je miešateľná so staršími kvapalinami na minerálnom základe typu LHM. Podľa predpisov výrobcov je táto kvapalina požadovaná v úžitkových vozidlách pre zdvíhacie zariadenia vlečených náprav a vyklápacie mechanizmy kabín vodiča.

1 l
Zentralhydrauliköl 2400

Olej je možné tiež použiť na doplňovanie hydraulických olejových systémov. Optimálna účinnosť je zaručená iba pri použití v nezmiešanom stave s iným olejom.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie