,

OLEJ DO CENTRÁLNYCH HYDRAULICKÝCH SYSTÉMOV 2400

3666
Kód produktu3666
Minerálny hydraulický olej vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek na kvapaliny do centrálnych hydraulických systémov. Liqui Moly odporúča tento olej pre vozidlá a agregáty, pre ktoré sú požadované nasledujú...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 29.7.
H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Minerálny hydraulický olej vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek na kvapaliny do centrálnych hydraulických systémov. Liqui Moly odporúča tento olej pre vozidlá a agregáty, pre ktoré sú požadované nasledujúce špecifikácie: ISO 7308, LHM-plus, PSA B 71 2710. Olej disponuje vysokou teplotnou stabili-tou a optimálnou odolnosťou proti starnutiu. Zaručuje maximálnu ochranu proti opotrebovaniu, priaznivé trecie pomery a výborné správanie pri nízkych teplotách. Obsahuje zvýšený podiel komponentov na ochranu proti korózií.

Schválené normy

ISO 7308

Odporúčané normy

LHM-plus; PSA B71 2710

Tato hydraulická kapalina je speciálně přizpůsobena požadavkům koncernu PSA (Peugeot/Citroën) a hodí se pro hydraulické systémy, jako jsou hydraulické brzdy, regulátory výšky vozidla, systémy řízení apod. Je mísitelná se staršími kapalinami na minerálním základě typu LHM. Podle předpisů výrobců je tato kapalina požadovaná v užitkových vozidlech pro zdvihací zařízení vlečených náprav a vyklápěcí mechanismy kabin řidiče.

1 l
Zentralhydraulik-Öl 2400
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie