OLEJ DO CENTRÁLNYCH HYDRAULICKÝCH SYSTÉMOV 2400

3666
Kód produktu3666
Minerálny hydraulický olej vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek na kvapaliny do centrálnych hydraulických systémov. Liqui Moly odporúča tento olej pre vozidlá a agregáty, pre ktoré sú požadované nasledujú...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 8.7.
H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Minerálny hydraulický olej vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek na kvapaliny do centrálnych hydraulických systémov. Liqui Moly odporúča tento olej pre vozidlá a agregáty, pre ktoré sú požadované nasledujúce špecifikácie: ISO 7308, LHM-plus, PSA B 71 2710. Olej disponuje vysokou teplotnou stabili-tou a optimálnou odolnosťou proti starnutiu. Zaručuje maximálnu ochranu proti opotrebovaniu, priaznivé trecie pomery a výborné správanie pri nízkych teplotách. Obsahuje zvýšený podiel komponentov na ochranu proti korózií.

Schválené normy

ISO 7308

Odporúčané normy

LHM-plus; PSA B71 2710

Pre hydraulické systémy vozidiel, ako sú napr. hydraulické brzdy, systémy riadenia apod., ktoré sa používajú v automobiloch koncernu PSA (Citroen a Peugeot). Olej je miešateľný so staršími kvapalinami na minerálnom základe typu LHM. Mazací olej tejto špecifikácie sa čiastočne používa v úžitkových vozidlách napr. pre zdvíhacie zariadenie vlečných náprav a vyklápacie mechanizmy kabín šoféra. Olej použite v súlade s prevádzkovými a servisnými predpismi výrobcov motorových vozidiel, prípade výrobcov agregátov.
1 l
Zentralhydraulik-Öl 2400
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie