OLEJ DO CENTRÁLNYCH HYDRAULICKÝCH SYSTÉMOV 2300

3665
Kód produktu3665
Minerálny hydraulický olej vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek na kvapaliny do centrálnych hydraulických systémov. Liqui Moly odporúča tento olej pre vozidlá a agregáty, pre ktoré sú požadované nasledujú...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.6.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.
Nebezpečenstvo

Minerálny hydraulický olej vyvinutý pre splnenie vysokých požiadaviek na kvapaliny do centrálnych hydraulických systémov. Liqui Moly odporúča tento olej pre vozidlá a agregáty, pre ktoré sú požadované nasledujúce špecifikácie: MB 343.0. Olej disponuje vysokou teplotnou stabilitou a optimálnou odolnosťou proti starnutiu. Zaručuje maximálnu ochranu proti opotrebeniu, priaznivé trecie pomery a výborné správanie pri nízkych teplotách. Obsahuje zvýšený podiel komponentov na ochranu proti korózii.

Odporúčané normy
MB 343.0
Pre hydraulické systémy osobných vozidiel značky Mercedes-Benz, ako sú napr. regulátory výšky vozidla, hydropneumatické pérovanie, hydraulické zariadenie ASD, 4Matic a systémy sklápacích striech. Olej použite v súlade s prevádzkovými a servisnými predpismi výrobcov motorových vozidiel, prípade výrobcov agregátov.
1 l
Zentralhydraulik-Öl 2300
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie