MOTOROVÝ OLEJ TOP TEC TRUCK 4450 15W-40

3778
Kód produktu3778
Chráni systémy pre dodatočnú úpravu výfukových plynov. Vďaka pokročilej aditívnej technológii, ktorá zlepšuje ochranu pred opotrebením a zvyšuje oxidačnú stabilitu, splňuje olej požiadavky najmodernejších motor...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz

Chráni systémy pre dodatočnú úpravu výfukových plynov. Vďaka pokročilej aditívnej technológii, ktorá zlepšuje ochranu pred opotrebením a zvyšuje oxidačnú stabilitu, splňuje olej požiadavky najmodernejších motorových koncepcií. Taktiež umožňuje formuláciu oleje s nízkym obsahom popolovín a so zlepšenou znášanlivosťou so zreteľom na katalyzátor a filter pevných častíc (DPF). Pomocou zvoleného nastavenia viskozity je motor taktiež pri extrémnych situáciách, ako sú napr. vysoké teplotné a mechanické zaťaženie, výborne chránený.

Schválené normy

ACEA E9; API CK-4, API SN; Cummins CES 20086; Detroit Diesel DFS 93K222; Ford WSS-M2C 171-F1; Mack EOS-4.5; MB 228.31; Renault Trucks RLD-3; Volvo VDS-4.5

Odporúčané normy

ACEA E7; Caterpillar ECF-3; Cummins CES 20081; Deutz DQC III-10 LA; JASO DH-2; MAN M3575; MTU Typ 2.1

Olej splňuje požiadavky najmodernejších motorových koncepcií so zníženou emisiou škodlivých látok. Je optimálny pre úžitkové vozidlá, autobusy v miestnej aj diaľkovej prevádzke a taktiež pre lesné, poľnohospodárske a stavebné vozidlá. Vďaka svojej dobrej výkonnosti sa olej optimálne hodí pre použitie v moderných motoroch splňujúcich normy Euro IV, Euro V a Euro VI. Obzvlášť doporučený je pre vozidlá vybavené filtrom pevných častíc (DPF). Olej Top Tec Truck 4450 15W-40 je bez obmedzení spätne kompatibilný v mnohých vozidlách. V súlade s požiadavkami výrobcov sa môže použiť aj v motoroch splňujúcich iba staršie normy Euro II a Euro III.

20 l
Top Tec Truck 4450 15W-40

Odporúčané použitie oleja je iba pre dieselové motory.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie