,

MOTOROVÝ OLEJ TOP TEC 4500 5W-30

3731
Kód produktu3731
Motorový olej špeciálne doporučený pre vozidlá Jaguar, Land Rover, Mazda a Mitsubishi je špičkový ľahko bežný olej najnovšej generácie vyrobený syntetickou technológiou. Umožňuje využitie plného výkonu motora. ...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz

Motorový olej špeciálne doporučený pre vozidlá Jaguar, Land Rover, Mazda a Mitsubishi je špičkový ľahko bežný olej najnovšej generácie vyrobený syntetickou technológiou. Umožňuje využitie plného výkonu motora. Znižuje spotrebu pohonných hmôt, podľa jedného z najprísnejších testov európskych noriem (CEC-L-54-T-96 / MB M 111) o viac než 2,5 % oproti stanovenému referenčnému oleju. Výborne chráni pred opotrebením. Rýchle premazanie motora po naštartovaní a minimálne trenie jeho súčiastok v každodennej prevádzky umožňuje dosiahnutie extrémne dlhej životnosti motora.

Schválené normy
ACEA C1; Jaguar/Land Rover STJLR.03.5005
Odporúčané normy
Ford WSS-M2C 934-B; JASO DL-1; Mazda; Mitsubishi

Celoroční motorový olej pro benzinové a dieselové motory včetně systému Common-Rail. Zvláště doporučený pro dieselové motory s filtry pevných částic (DPF), také pro motory s filtry namontovanými dodatečně. Testován v motorech vybavených katalyzátory a turbodmychadly.

20 l
Top Tec 4500 5W-30
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie