,

MOTOROVÝ OLEJ TOP TEC 4310 0W-30

2361
Kód produktu2361
Vysoko moderný bezpopoľový ľahkobežný motorový olej špičkovej triedy pre celoročné použitie. Kombinácia čiastočne syntetických základových olejov s najnovšími aditívami vytvárajú motorový olej, ktorý výborne ch...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Vysoko moderný bezpopoľový ľahkobežný motorový olej špičkovej triedy pre celoročné použitie. Kombinácia čiastočne syntetických základových olejov s najnovšími aditívami vytvárajú motorový olej, ktorý výborne chráni pred opotrebením, znižuje spotrebu oleja a pohonných hmôt a zaručuje rýchle premazanie motora.

Schválené normy
ACEA C2; Peugeot Citroen (PSA) B71 2312
Odporúčané normy
Fiat 9.55535-DS1, Fiat 9.55535-GS1

Optimální pro moderní dieselové a benzinové motory s i bez víceventilové techniky, přeplňování turbodmychadly a rovněž s i bez chlazení plnicího vzduchu a filtru pevných částic (DPF). Vedle použití v různých vozidlech koncernů PSA a FIAT/Alfa Romeo (Twin a Multi Air motory) je možné použití tohoto motorového oleje ve vozidlech různých výrobců, kteří požadují motorový olej této specifikace. Výborně se hodí použití v osobních vodidlech s pohonem na plynová paliva (CNG/LPG).

1 l
Top Tec 4310 0W-30
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie