,

MOTOROVÝ OLEJ TOP TEC 4310 0W-30

3739
Kód produktu3739
Vysoko moderný bezpopoľový ľahkobežný motorový olej špičkovej triedy pre celoročné použitie. Kombinácia čiastočne syntetických základových olejov s najnovšími aditívami vytvárajú motorový olej, ktorý výborne ch...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Vysoko moderný bezpopoľový ľahkobežný motorový olej špičkovej triedy pre celoročné použitie. Kombinácia čiastočne syntetických základových olejov s najnovšími aditívami vytvárajú motorový olej, ktorý výborne chráni pred opotrebením, znižuje spotrebu oleja a pohonných hmôt a zaručuje rýchle premazanie motora.

Schválené normy
ACEA C2; Peugeot Citroen (PSA) B71 2312
Odporúčané normy
Fiat 9.55535-DS1, Fiat 9.55535-GS1
Optimálny pre moderné dieselové a benzínové motory s i bez viacventilovej techniky, preplňovanou turbodúchadlami a taktiež s i bez chladenia plniaceho vzduchu a filtra pevných častíc (DPF). Popri použitiu v rôznych vozidlách koncernov PSA a FIAT/Alfa Romeo (Twin a Multi Air motory) je možné použitie tohoto motorového oleje vo vozidlách rôznych výrobcov, ktorí požadujú motorový olej tejto špecifikácie. Výborne sa hodí použitie v osobných vozidlách s pohonom na plynové palivá (CNG/LPG).
205 l
Top Tec 4310 0W-30
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie