,

MOTOROVÝ OLEJ MOTORBIKE 4T 15W-50 OFFROAD

3058
Kód produktu3058
Vysoko výkonný olej prispôsobený pre použitie v moderných, vzduchom aj vodou chladených, štvortaktných motocyklových motoroch. Bol špeciálne vyvinutý pre použitie v bežne až vysoko zaťažených endurových a motok...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra

Vysoko výkonný olej prispôsobený pre použitie v moderných, vzduchom aj vodou chladených, štvortaktných motocyklových motoroch. Bol špeciálne vyvinutý pre použitie v bežne až vysoko zaťažených endurových a motokrosových motocykloch, a taktiež v štvorkolkách, vozidlách SxS a snežných skútroch. Vybrané základové oleje a vysoko akostné aditíva zaručujú optimálne mazanie, výbornú čistotu v motore, výborné trecie hodnoty. Motorový olej Motorbike 4T 15W-50 Offroad sa výborne hodí pre použitie so suchou aj mokrou spojkou a vyhovuje špecifikácii JASO MA2. Väčšina japonských výrobcov motocyklov predpisuje pre staršie motocykle z deväťdesiatych rokov motorový olej tejto viskozity.

Schválené normy
API SL; JASO MA2
Speciálně vhodný olej pro použití v běžně až vysoce zatížených čtyřtaktních endurových a motokrosových motocyklech, a rovněž ve čtyřkolkách, vozidlech SxS a sněžných skútrech. Výborně se hodí pro suché i mokré spojky.
4 l
Motorbike 4T 15W-50 Offroad
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie