,

MOTOROVÝ OLEJ MOTORBIKE 4T 10W-40 OFFROAD

3056
Kód produktu3056
Vysoko výkonný minerálny olej prispôsobený pre použitie v moderných, vzduchom a vodou chladených, štvortaktných motocyklových motoroch. Bol špeciálne vyvinutý pre použitie v bežne až vysoko zaťažených endurovýc...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra

Vysoko výkonný minerálny olej prispôsobený pre použitie v moderných, vzduchom a vodou chladených, štvortaktných motocyklových motoroch. Bol špeciálne vyvinutý pre použitie v bežne až vysoko zaťažených endurových a motokrosových motocykloch, a taktiež v štvorkolkách, vozidlách SxS a snežných skútroch. Vybrané základové oleje a vysoko akostné aditíva zaručujú optimálne mazanie, výbornú čistotu v motore a výborné trecie hodnoty. Motorový olej Motorbike 4T 10W-40 Offroad sa výborne hodí pre použitie so suchou i mokrou spojkou a vyhovuje špecifikácii JASO MA2.

Schválené normy
API SN; JASO MA2
Špeciálne vhodný olej pre použitie v bežne až vysoko zaťažených štvortaktných endurových a motokrosových motocykloch, a taktiež v štvorkolkách, vozidlách SxS a snežných skútroch. Výborne sa hodí pre suché aj mokré spojky.
4 l
Motorbike 4T 10W-40 Offroad
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie