,

MOTOROVÝ OLEJ MOTORBIKE 4T 10W-40 BASIC OFFROAD

3059
Kód produktu3059
Výkonný minerálny olej prispôsobený pre použitie v moderných, vzduchom a vodou chladených, štvortaktných motocyklových motoroch. Bol špeciálne vyvinutý pre použitie v bežne až vysoko zaťažených endurových a mot...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 17.6.

Výkonný minerálny olej prispôsobený pre použitie v moderných, vzduchom a vodou chladených, štvortaktných motocyklových motoroch. Bol špeciálne vyvinutý pre použitie v bežne až vysoko zaťažených endurových a motokrosových motocykloch, a taktiež v štvorkolkách, vozidlách SxS a snežných skútroch. Vybrané základové oleje a vysoko akostné aditíva zaručujú optimálne mazanie, výbornú čistotu v motore a výborné trecie hodnoty. Motorový olej Motorbike 4T 10W-40 Basic Offroad sa výborne hodí pre použitie so suchou i mokrou spojkou a vyhovuje špecifikácii JASO MA2.

Schválené normy
API SN Plus; JASO MA2
Speciálně vhodný olej pro použití v běžně až vysoce zatížených čtyřtaktních endurových a motokrosových motocyklech, a rovněž ve čtyřkolkách, vozidlech SxS a sněžných skútrech. Výborně se hodí pro suché i mokré spojky.
1 l
Motorbike 4T 10W-40 Basic Offroad
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie