,

MOTOROVÝ OLEJ MOLYGEN 5W-50

2543
Kód produktu2543
Vysoko akostný ľahkobežný motorový olej špeciálne vyvinutý pre celoročné použitie. Obsah plno syntetického základového oleja s nejmodernejšou aditívnou technológiou a taktiež špeciálne prísady Molygen zaručujú ...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 25.10.

Vysoko akostný ľahkobežný motorový olej špeciálne vyvinutý pre celoročné použitie. Obsah plno syntetického základového oleja s nejmodernejšou aditívnou technológiou a taktiež špeciálne prísady Molygen zaručujú nízkoviskózny ľahkobežný motorový olej s vysokou odolnosťou proti odstráneniu mazacej vrstvy. Spoľahlivo zabraňuje usaďovaniu nečistôt, výrazne znižuje trecie straty v motore a optimálne tak chráni pred opotrebením. To vedie k úsporám pohonných hmôt pri súčasnom predĺžení životnosti motora. Dodoporučuje sa pre benzínové a dieselové motory, vrátane preplňovaných turboddúchadlom a vybavené katalyzátormi výfukových plynov.

Odporúčané normy

ACEA A3, ACEA B3; API SJ; MB 229.1; VW 502.00, VW 505.00

Optimálny pre moderné benzínové a dieselové motory s viacventilovou technikou a s preplňovaním turboddúchadlom. Pre ochranu a zachovanie hodnoty motora behom dlhých intervalov výmeny oleja a pri ich vysokom zaťažení.

4 l
Molygen 5W-50
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie