MOTOROVÝ OLEJ MOLYGEN 5W-50

2543
Kód produktu2543
Vysoko akostný ľahkobežný motorový olej špeciálne vyvinutý pre celoročné použitie. Obsah plno syntetického základového oleja s nejmodernejšou aditívnou technológiou a taktiež špeciálne prísady Molygen zaručujú ...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz

Vysoko akostný ľahkobežný motorový olej špeciálne vyvinutý pre celoročné použitie. Obsah plno syntetického základového oleja s nejmodernejšou aditívnou technológiou a taktiež špeciálne prísady Molygen zaručujú nízkoviskózny ľahkobežný motorový olej s vysokou odolnosťou proti odstráneniu mazacej vrstvy. Spoľahlivo zabraňuje usaďovaniu nečistôt, výrazne znižuje trecie straty v motore a optimálne tak chráni pred opotrebením. To vedie k úsporám pohonných hmôt pri súčasnom predĺžení životnosti motora. Dodoporučuje sa pre benzínové a dieselové motory, vrátane preplňovaných turboddúchadlom a vybavené katalyzátormi výfukových plynov.

Odporúčané normy

ACEA A3, ACEA B3; API SJ; MB 229.1; VW 502.00, VW 505.00

Optimálny pre moderné benzínové a dieselové motory s viacventilovou technikou a s preplňovaním turboddúchadlom. Pre ochranu a zachovanie hodnoty motora behom dlhých intervalov výmeny oleja a pri ich vysokom zaťažení.

4 l
Molygen 5W-50

Optimálna účinnosť je zaručená len v nezmiešanom stave s iným olejom!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie